Festival Georgie’s Wundergarten
Laatst bijgewerkt op december 3, 2020
Georgie’s Wundergarten; het festival voor de idealistische Amsterdammers. Al jaren lang organiseren de tegendraadse, idealistische Georgie feesten voor iedereen uit Amsterdam. De bedoeling van Georgie’s Wundergarten is om mensen aan te laten sluiten bij Lijst Georgie: een sociaal-ideologische partij. Benieuwd naar dit alternatieve festival? Lees snel verder.
Een festival met een boodschap
Er is een boodschap die Georgie wil overbrengen met Georgie’s Wundergarten: saamhorigheid is key en samen bouwen aan een vredelievende wereld is van nu. Dit willen zij niet alleen laten blijken tijdens het festival, maar ook door de politieke partij Lijst Georgie. Op de site van Georgie’s Wundergarten kun je dagbiljetten (tickets) kopen, met iedere bijdrage wordt de bouw van het “Georgiaanse Utopia” verder gerealiseerd. Verder geldt er ook een belangrijke regel op het festival: telefoons zijn niet toegestaan, omdat het om het oprecht samenzijn draait.
Informatie Georgie’s Wundergarten
Dit alternatieve hippie-stijl feest zal plaatsvinden op 7 juli 2018 op Riekerhaven in Amsterdam. Een dag ticket kost €39,50, een nacht ticket kost €12,50, en een dag & nacht ticket €50,00. Het festival is van 12:00 tot 23:00.
Samen zijn we meer dan alleen / Samen kunnen we alles aan / Samen bouwen we iets magisch. Meer info en tickets via Georgie’s Wundergarten.
Wil je meer festivals bezoeken met foodtrucks?
- Dit zijn de vijf leukste foodtruck festivals in de zomer